@ 28 February 2021 | 07:26

 

  Squad or Team Captain or Manager Email Contact
1 4 Gems Nidhi Gogia Nidhi Gogia
2 Barnet Knights Robert Willmoth Robert Willmoth
3 Berkshire Bishops Nidhi Gogia Nidhi Gogia
4 Border Bandits Richard Watkins Richard Watkins
5 Brentwood School Robin Slade Robin Slade
6 Cambridge Chess & Go Oliver Linton Oliver Linton
7 Charlton Juniors Anthony Stebbings Anthony Stebbings
8 Chess Challengers Sandesh Tathare Sandesh Tathare
9 Chess in Schools Tim Wall Tim Wall
10 Colchester Juniors Michael Catabay Michael Catabay
11 Coldfall Kamlesh Karia Kamlesh Karia
12 Desert Penguins Augustin Madan Augustin Madan
13 Downend Upstarts Per Saunders Per Saunders
14 Dragon Kings Simon Jackson Simon Jackson
15 Dundee City Declan Shafi Declan Shafi
16 East Kilbride Graham Dobbie Graham Dobbie
17 Eden Primary Kamlesh Karia Kamlesh Karia
18 Edgware Gambits Tomer Eden Tomer Eden
19 Farnham Fantasticos Alex Warren Alex Warren
20 Forest Hall Juniors Tim Wall Tim Wall
21 Golden Falcons Andrey Masterskikh Andrey Masterskikh
22 Harrow Juniors Nevil Chan Nevil Chan
23 Hull and Friends Douglas Vleeshhouwer Douglas Vleeshhouwer
24 Jonathan Hawkins Juniors Angela Eyton Angela Eyton
25 KCJS Matthew Hortin Matthew Hortin
26 KEGS Chelmsford Robin Slade Robin Slade
27 King's Cross Kings Robin Yu Robin Yu
28 KJCA Young Kestrels Jo Wildman Jo Wildman
29 Leeds Junior Chess Club John Hipshon John Hipshon
30 Leicestershire Juniors Alan Agnew Alan Agnew
31 Lenzie Harry Marron Harry Marron
32 London Dragons Yini Pan Yini Pan
33 Maid Marians Hambel Willow Hambel Willow
34 Maidenhead Juniors Nigel Smith Nigel Smith
35 Manchester Junior Chess Julian Clissold Julian Clissold
36 Marshall Artists David Deacon David Deacon
37 MCS Tenners John Place John Place
38 Muswell Hill Primary Kamlesh Karia Kamlesh Karia
39 Muswell Masters Kamlesh Karia Kamlesh Karia
40 Ojays Aleksandra Murawska Aleksandra Murawska
41 Phones Juniors Sherry Porwal Sherry Porwal
42 Rhodes Avenue Kamlesh Karia Kamlesh Karia
43 Robin Hoods Simon Scott Simon Scott
44 SASCA Sharks Jonathan Arnott Jonathan Arnott
45 Somerset Lions Qingwei Wang Qingwei Wang
46 St Albans Early Knights Matthew Ball Matthew Ball
47 St James Primary Kamlesh Karia Kamlesh Karia
48 St John's College Ruford Sequeira Ruford Sequeira
49 St. Laurence's BNS Brendan Cooney Brendan Cooney
50 Staffordshire Spitfires Jonathan Blackburn Jonathan Blackburn
51 Stroud Cubs Vince Southcott Vince Southcott
52 Surrey Kings Mark Josse Mark Josse
53 Temple Sutton Juniors Melvin Pool Melvin Pool
54 Tetherdown Kamlesh Karia Kamlesh Karia
55 The Hall Angela Eyton Angela Eyton
56 The Numerators Rejean Dupuis Rejean Dupuis
57 Uxbridge Juniors Daniel Knight Daniel Knight
58 Wanstead Warriors Ben Harte Ben Harte
59 Warwickshire Bears Alex Holowczak Alex Holowczak
60 Watford Juniors Roger Lancaster Roger Lancaster
61 Wimbledon Juniors Gordon Rennie Gordon Rennie
62 Woking Warriors Audrey Seet Audrey Seet
63 Wolfpack Jnr Colin George Vernon Colin George Vernon
64 Woodbridge School Adam Hunt Adam Hunt
65 Young Dragons Mehdi Jaberansari Mehdi Jaberansari

 

 

 


4NCL

Four Nations Chess League

top ^